کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی موظف بوده قبل از دربافت محصولات ارائه شده در پایگاه اینترنتی گروه آموزشی مهندسی ایران ، قوانین درج شده در این صفحه را مطاله نمایند.
دریافت محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران به منزله پذیرفتن این قوانین بوده و افراد باید خود را ملزم به اجرای آن بدانند.


1.  کلیه محصولات اعم از پروژه ها - گزارش کار ها - کتب و جزوات آموزشی - بسته های آموزشی - اسلایدهای آموزشی - فیلم های آموزشی - مقالات - نرم افزارها و ... تنها جنبه آموزشی داشته و هرگونه استفاده تجاری و غیرآموزشی از آنها ممنوع بوده و گروه آموزشی مهندسی ایران هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده های غیرآموزشی از آنها ندارد و مسئولیت آن بر عهده استفاده کننده می باشد.

2.  کلیه محصولات ارائه شده اعم از پروژه ها - گزارش کار ها - کتب و جزوات آموزشی - بسته های آموزشی - اسلایدهای آموزشی - فیلم های آموزشی - مقالات - نرم افزارها و ... توسط گروه آموزشی مهندسی ایران گردآوری و تدوین شده است و هرگونه کپی برداری-تکثیر و فروش این محصولات ممنوع بوده و متخلفین مورد پیگرد قانونی قرار میگیرند،همچنین استفاده از مطالب و محصولات ارائه شده توسط گروه آموزشی مهندسی ایران در مجلات- سایت ها و ... بشرط درج نام گروه آموزشی مهندسی ایران |  Iranian Engineering Group به عنوان منبع مجاز میباشد.
 
3.  هدف از ارائه پروژه ها - گزارش کارها - کتب و جزوات آموزشی و ... تنها آموزش بوده یعنی سعی کرده ایم این محصولات را به عنوان منبعی برای تهیه و تدوین پروژه ها و گزارش کارها - کتب و جزوات آموزشی و ... در اختیار دانشجویان و مهندسان قرار دهیم و گروه آموزشی مهندسی ایران هیچگونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده های احتمالی از آنها ندارد و مسئولیت آن بر عهده استفاده کننده می باشد.

 

All Rights Reserved By Iranian Engineering Group