با توجه به اینکه ممکن است در هنگام سفارش محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران برای شما سوالاتی مطرح شود ، سعی کرده ایم در این بخش پاسخگوی بیشتر سوالات شما باشیم.
در صورتیکه پاسخ سوالات خود را در این بخش نیافتید میتوانید از طریق بخش پشتیبانی یا بخش تماس با ما سوالات خود را مطرح نمایید.

سوال: چرا از گروه آموزشی مهندسی ایران خرید نماییم؟
پاسخ: به دلایل زیر:
1. بسیاری از شرکت های بزرگ و مراکز آموزشی از گروه آموزشی مهندسی ایران خرید می کنند.
2. محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران انحصاری و فقط از طریق پایگاه اینترنتی گروه آموزشی مهندسی ایران عرضه می گردد.
3. گروه آموزشی مهندسی ایران یکی از معتبرترین و بزرگترین منابع آموزشی می باشد.


سوال: چگونه می توان پس از واریز وجه محصول ، به ارسال محصول از طریق شما اطمینان داشت؟
پاسخ:
یکی از اصلی ترین سوالات کاربران این میباشد که چگونه به شما اعتماد کنیم ، جهت اطلاع آن دسته از دوستان باید بگوییم گروه آموزشی مهندسی ایران یکی از معتبرترین و خوشنام ترین گروه های ارائه دهنده خدمات مهندسی با استفاده از تجارت الکترونیک میباشد و گواه آن نیز رضایتمندی کلیه مشتریان از خدمات و محصولات ارائه شده توسط ما میباشد.
برای اعتمادسازی ، مدیریت گروه آموزشی مهندسی ایران اقدام به راه اندازی بخش پشتیبانی تلفنی برای ارتباط با کاربران پایگاه اینترنتی نموده تا در هر روز از هفته و هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان باشد.
یکی از اهداف گروه آموزشی مهندسی ایران شفافیت در فعالیتهایش میباشد ، شما میتوانید آخرین اخبار گروه آموزشی مهندسی ایران را در بخش اطلاعیه ها مشاهده نمایید.
شما میتوانید اسامی برخی از شرکت هایی که محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران را تهیه نموده اند را در بلوک سمت راست مشاهده نمایید.

سوال: تعهدات گروه آموزشی مهندسی ایران و خریداران محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران نسبت به یکدیگر چیست؟
پاسخ:
برای اطلاع از تعهدات گروه آموزشی مهندسی ایران و خریداران محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران نسبت به یکدیگر به بخش قوانین گروه آموزشی مهندسی ایران مراجعه نمایید.

سوال:
آیا امکان دارد محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران را با پیک برایمان ارسال کنید و وجه را به پیک تحویل دهیم؟
پاسخ: خیر - فعلا چنین امکانی وجود ندارد.

سوال: آیا امکان دارد وجه محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران را به مامور پست پرداخت نماییم (پرداخت وجه پس از تحویل کالا) ؟
پاسخ: خیر - در روزهای اولیه فعالیت گروه آموزشی مهندسی ایران اقدام به ارسال محصولات به صورت خرید پستی (پرداخت وجه پس از تحویل کالا) نمودیم ولی به علت مشکلات پیش آمده مجبور به غیر فعال نمودن این روش خرید شدیم . در زیر توضیحاتی از این مشکلات را برای شما بیان می کنیم:
1. طولانی شدن مدت رسیدن محصول بدست مشتریان (3 تا 10 روز) به علت انجام مراحل اداری شرکت پست.
2. عدم تحویل محصول از سوی مشتریان بدلیل اینکه تعهدی نسبت به محصولات ارسالی نداشتند.
3. ثبت سفارشات سرکاری و کسر هزینه خدمات پستی از حساب گروه آموزشی مهندسی ایران.
4. تعلل شرکت پست در برگشت دادن کالاهای مرجوعی (1 ماه و بیشتر).
5. واریز مبلغ 10.000 تومان تا 20.000 تومان به شرکت های واسط پستی و وجود اینگونه خدمات ضعیف.
با توجه به مطالب ذکر شده تصمیم به غیر فعال نمودن این روش گرفته شد.

سوال: در صورتیکه بخواهیم چندین محصول از محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران را تهیه نماییم چگونه باید عمل کنیم؟
پاسخ:
برای تهیه چندین محصول از محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران باید وجه محصولات را به حساب ما واریز نموده (وجه محصولات را محاسبه و پرداخت نمایید) ، سپس در بخش ثبت اطلاعات خریدار نام محصولات را وارد نمایید.

سوال: آیا امکان دریافت حضوری محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران وجود دارد؟
پاسخ: خیر - فعلا چنین امکانی وجود ندارد.

سوال: تفاوت خرید پستی با خرید آنلاین چیست؟
پاسخ: محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران با توجه به حجم فایل محصول مربوطه به دو صورت خرید پستی و خرید آنلاین برای خریداران ارسال میگردد ، آندسته از محصولات که فایل آنها حجیم بوده (بیشتر از 20 مگابایت) از طریق پست پیشتاز و آندسته از محصولات که حجم فایل آن ناچیز بوده (کمتر از 20 مگابایت) از طریق ایمیل ارسال میگردد.

سوال:
فرمت فایل پروژه ها چگونه است؟
پاسخ: پروژه های ارائه شده بصورت فایلهای Word و PDF می باشند، فایل های Word ارائه شده بصورت دلخواه قابل ویرایش هستند، فایل های PDF نیز طوری طراحی شده اند که بسادگی قابل پرینت باشند، بدین صورت که شما احتیاج به کوچکترین ویرایشی ندارید.
توجه داشته باشید که پروژه های دریافتی ، فشرده شده اند، که براحتی می توانید با استفاده از نرم افزار هایی مانند WinRar فایل پروژه را از حالت فشرده شده خارج سازید.
جهت دریافت نرم افزار  WINRAR و ADOBE READER به اینجا مراجعه کنید.

سوال:
امکان تخفیف در محصولات وجود دارد؟

پاسخ: خیر - محصولات مهندسی با نازلترین قیمت عرضه میگردد و امکان هیچگونه تخفیف وجود ندارد،اما در برخی ایام خاص محصولات با تخفیف ارائه میگردد که در آن زمان اطلاع رسانی میگردد.(تنها در صورتیکه ارزش محصولات خریداری شما بیش از 100.000 تومان باشد،10% تخفیف شامل شما میشود.)

سوال: چگونه می توانیم از جدیدترین محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران آگاه شویم؟
پاسخ:
برای اطلاع از آخرین محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران در خبرنامه پایگاه اینترنتی گروه آموزشی مهندسی ایران عضو شوید تا از طریق ایمیل مطلع گردید.


»» این صفحه با توجه به سوالاتی که ممکن است در آینده برای مشتریان محصولات گروه آموزشی مهندسی ایران مطرح شود بروزرسانی میگردد.

 

All Rights Reserved By Iranian Engineering Group